Kunata ia ndryshon stilin e flokëve, ja si po duket Learta

15:57 | 22 Dhjetor 2018

Learta Jakupi është nusja e djalit të këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Ajo dhe burri i saj Kushtrimi u bënë shumë të përfolur në publik që pas fejesës së tyre dhe më vonë dasma e tyre madhështore dhe me shumë të ftuar,
ka zënë jo pak hapsira në mediat rozë, shkruan ORAinfo

Learta është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston momente të jetës së saj profesionale dhe private.

E sot, ajo ka postuar një fotografi për të na treguar stilin e ri të flokëve të saj, e për këtë e falenderon kunatësn, Njomzën./ORAinfo/

Komento: