Ky është komenti fantastik i tifozit anglez për lojën e Kosovës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ky është komenti fantastik i tifozit anglez për lojën e Kosovës

11:26 | 11 Shtator 2019

Komenti fantastik i tifozit anglez për lojën e Kosovës.

Loja e Kosovës është admiruar edhe nga tifozët e Anglisë.

Paraqitja e Kosovës në humbjen 5:3 nga Anglia ka filluar të lavdërohet nga të gjithë.

Pas mediave prestigjioze sportive, edhe tifozët anglezë janë mahnitur me lojën e mirë të skuadrës sonë, transmeton lajmi net.

Kjo konfirmohet edhe nëpërmjet komenteve të publikuara në rrjetet sociale.

“Gjithmonë do ta mbështes Anglisë por wow Kosova!!! Futboll i bukur mbrëmë. Askush nuk mund t’ua mohoj. Vazhdoni dhe shpresoj se do t’ia dilni”, shkroi një prej tyre.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!