Ky grim e ka transformuar Gresa Behlulin

09:01 | 22 Janar 2019

Këngëtarja Gresa Behluli së pari është njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejza.

Por, tashmë ajo është e njohur si Gresa dhe si një këngëtare shumë e dashur, shkruan ORAinfo.

Pos këngëve të suksesshme ajo njihet edhe si femër shumë elegante.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Por në postimin e fundit ajo ka befasuar me dukjen e saj. E grimosur rëndë, Gresa po duket femër krejt tjetër. /ORAinfo/

Komento: