Ky lojtar i dha “shpirtë” Milanit sonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ky lojtar i dha “shpirtë” Milanit sonte

22:01 | 21 Shtator 2019

Ish-mbrojtësi i Milanit, Ignazio Abate (i cili aktualisht është një agjent i lirë) i ka dhënë shpirt Milanos përpara ndeshjes së tyre të madhe në derb kundër të Interit të Antonio Conte.

Kjo me siguri do të jetë një lojë e shkëlqyer mes Milanit të Giampaolo dhe Interit të Conte, përcjell ORAinfo.

Abate para ndeshjes postoi këtë mesazh në Instagram: ‘Forza Milan, le të shkojmë!’. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!