Ky lojtar nuk dëshiron të jetë pjesë e Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky lojtar nuk dëshiron të jetë pjesë e Milanit

14:29 | 22 Janar 2022

AC Milan, ka pasur një ofertë prej 3.5 milionë euro për Pietro Pellegrin e refuzuar nga Monaco, thotë Calciomercato.

Skuadra e Serie A shpreson të mbajë sulmuesin, i cili është i huazuar në San Siro që nga gushti,përcjell ORAinfo.

Por sulmuesi dëshiron të largohet për një klub që do t’i ofrojë atij futboll të ekipit të parë dhe duket se do të bëjë një kalim në janar te Torino./ORAinfo/

Komento: