Labi i sqaron të gjitha, zbulon ‘lidhjen’ në mes të Mimozës dhe Adrianit

21:15 | 13 Dhjetor 2018

Fotografitë e shumta që kanë qarkulluar dje për një martesë të mundshme në mes të Adrian Gaxhës dhe Mimoza Shkodrës, e ka habitur shumë publikun.

E më vonë u kuptua se ajo ka qenë vetëm një lojë që është bërë gjatë xhirimeve të emisionit Op Labi Party, shkruan ORAinfo.

Por sot, Labinot Gashi ka falenderuar të gjithë të pranishmit e në veçanti Adrianin dhe Mimozën, ku më tutje shtoi pse të mos ndodh në të vërtetë
kjo dasëm në mes të juve dyve.

E kjo na bën të dyshojmë se mos ka filluar një lidhje e mundshme në mes të dy këngëtarëve./ORAinfo/

Komento: