Lajm “bombë”, ja ku po transferohet Silva – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajm “bombë”, ja ku po transferohet Silva

16:30 | 20 Shtator 2019

David Silva, është vendosur të bëhet një nga yjet e Major League Soccer, me raportimin e Independent se ai do të bashkohet me ekipin e David Beckham, te Inter Miami.

Mesfushori tashmë ka njoftuar se do të largohet nga Man City në fund të sezonit, deri në atë kohë veshja e re e MLS do të jetë tre muaj në fushatën e tyre debutuese, përcjell ORAinfo.

Ai do të jetë 34 vjeç deri në kohën kur do ta bëjë këtë veprim, por prapë do të ketë mjaft për të ofruar ligën dhe këtë klub të ri emocionues./ORAinfo/

Komento: