Lamtumirë Milan, vjen largimi i radhës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
-1 °C

Lamtumirë Milan, vjen largimi i radhës

22:47 | 09 Tetor 2019

Rodriguez drejt largimit nga Milan.

Ricardo Rodriguez mund të largohet nga Milan.

Mbrojtësi zviceran Ricardo Rodriguez ka gjasa të mëdha të ndërrojë ambient gjatë afatit kalimtar të janarit.

Sipas ‘Blick’, Rodriguez mund të largohet që në janar nga Milan, përcjell lajmi net.

Rodriguez ka humbur vendin në krahun e majtë pas transferimit të Theo Hernandez nga Real Madrid.

Atletico Madrid, Schalke, Dortmund, Roma dhe Everton janë të interesuar për 27 vjeçarin.

Komento: