Learta del pa grim me shoqen e ngushtë dhe Matinin, shikoni si po duket

23:58 | 08 Dhjetor 2018

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me miken e saj dhe Matinin.

Ajo që bie në sy është se Learta është shfaqur pa grim dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento: