Learta del për kafe me Kushtrimin, kaq bukur është veshur e rregulluar ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta del për kafe me Kushtrimin, kaq bukur është veshur e rregulluar ajo

22:26 | 30 Dhjetor 2018

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Kushtrimin.

Të dy po duken shumë bukur dhe më të dashuruar se kurrë./ORAinfo/

Komento: