Learta dhe Neca me fustane plot xixa, por cila merr vëmendjen më të madhe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta dhe Neca me fustane plot xixa, por cila merr vëmendjen më të madhe

21:31 | 27 Dhjetor 2018

Learta dhe kunata e saj Neca, i kanë treguar gjithmonë fansave sa shumë kohë kalojnë bashkë dhe sa shumë e duan njëra tjerën.

Ato tani janë dy prej personazheve më të përfoluara si në media ashtu edhe në publik, përcjell ORAinfo.

Në një fotografi që ka qarkulluar sot në rrjete sociale, ato shihen të dyja të veshura me fustane plot me xixa.

E ai që bie më shumë në sy është fustani që ka veshur Learta./ORAinfo/

Komento: