Learta do ta ‘shashtris’ Kushtrimin, kështu provokon në këtë mot me borë

14:07 | 10 Dhjetor 2018

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo shihet në një fotosesion me fustan të kuq, ku ka zbuluar këmbën dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

Komento: