Learta e bën ‘vajzë’ Matinin, ja si duket ai

12:50 | 22 Dhjetor 2018

Learta Jakupi është nusja e djalit të këngëtares shumë të njohur shqiptare, Shyhrete Behlulit, dhe njëherit edhe nusja më aktive e estrades.

Pas një viti martese me djalin e këngëtares ajo lindi edhe fëmiun e saj të parë, Matinin, përcjell ORAinfo.

Learta është edhe shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme si të familjes ashtue de të profesionit të saj.

E një fotografi që e ka publikuar bashkë me Matinin, e ka hutuar pak publikun pasi duke përdorur filtere të ndryshme Matini duket si një ‘vajzë’ e vogël./ORAinfo/

Komento: