Learta e veshur me fustan të gjatë e të kuq, kështu pozon pranë burrit të saj

16:20 | 01 Janar 2019

Emri më i shtypur nga mediat rozë gjatë tërë vitit 2018, nuk lejoi që të kaloi edhe nata e kaluar që të tërheqë e gjithë vëmendjen.

Është kjo Learta Jakupi, e cila së bashku me Kushtrimin dhe Matinin, vendosën që të festonin natën e ndrrimit të motmoteve pranë familjes së saj.

Natyrisht, që edhe mbrëmë bëri bujë të madhe me veshjen që kishte zgjedhur pikërisht për atë natë, shkruan Kosovarja/

Me fusan të kuq e flokë të lëshuara mbi supe, ajo dukej si një perlë e vërtetë.

Detaji që ra në sy tek të gjithë ishte kombinimi i tyre me Kushtrimin të cilët kishin vendosur të vishen kuq e zi.

Learta përmbylli një vit mjaft të suksessëm si në fushën profesionale ashtu edhe në ata të biznesit të saj.

Komento: