Learta feston me vjehrrën e kunatat, kaq bukur po duken të gjitha – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta feston me vjehrrën e kunatat, kaq bukur po duken të gjitha

00:01 | 02 Janar 2019

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet me vjehrrën dhe kunatën e saj./ORAinfo/

Komento: