Learta ia zgjedh fustanin më të bukur të dyqanit, Engji mahnit e veshur si nuse – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta ia zgjedh fustanin më të bukur të dyqanit, Engji mahnit e veshur si nuse

23:59 | 20 Qershor 2021

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, përcjell ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka piblikuar një foto e veshur si nuse.

E kunata e saj, Learta duket se ia ka zgjedhur fustanin më të bukur të dyqanit./ORAinfo/

Komento: