Learta në prag të festave befasohet me disa dhurata luksoze

10:52 | 19 Dhjetor 2018

Learta Jakupi është shumë e njohur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike.

Learta padyshim që është njëra ndër nuset më të përfolura në showbizin shqiptar, që kur hyri në familjen e Shyhretes.

Ndërkohë, komentohet shumë pasi që ska ditë që nuk sjell imazhe në rrjetet sociale, duke ndarë gjithçka nga përditshmëria e saj.

E disa nga storjet që hedhi natën e kaluar në Instagram, morën vëmendje mjaft të madhe, shkruan Kosovarja.

Kjo pasi që Learta kishte pranuar dy dhurata shumë të shtrenjta, nga mikeshat e saj.

Ato ishin një orë e dorës, nga marka më e njohur “Paul Hewit”, si dhe buqeta me lule.

Nuk është hera e parë që Learta pranon dhurata të tilla, mbi të gjitha mjaft luksoze.

Komento: