Learta publikon foto kur i thotë ‘PO’ Kushtrimit, nuse më të bukur s’keni parë

13:35 | 15 Dhjetor 2018

Sot, në ditën kur Learta mbushi 25 vjet, ajo dhe burri I saj Kushtrimi vendosën ta bëjnë edhe kurorëzimin zyrtar të martesës së tyre.

Edhe pse kanë bërë dasmën para pak vitesh ata nuk janë martuar zyrtarisht deri sot, përcjell ORAinfo.

E menjëherë pas ceremonisë, Learta ka postuar fotografitë më të bukura të ditës së sotme, kur Learta I thotë ‘PO’ Kushtrimit./ORAinfo/

Komento: