Learta publikon foto me djalin e vajzën e saj, ky detaj bie në sy – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta publikon foto me djalin e vajzën e saj, ky detaj bie në sy

17:58 | 16 Qershor 2021

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Learta para pak çastesh ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e dy fëmijëve të saj.

Kaq të lumtur po duken ata se bashku. /ORAinfo/

Komento: