Learta publikon kujtimin më të ‘veçantë’ me Matinin

22:51 | 20 Dhjetor 2018

Learta Jakupi është nusja e djalit të këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Ajo dhe burri i saj Kushtrimi u bënë shumë të përfolur në publik që pas fejesës së tyre dhe më vonë dasma e tyre madhështore dhe me shumë të ftuar, ka zënë jo pak hapsira në mediat rozë, shkruan ORAinfo.

Pas një viti martese ata u bënë edhe prindër të një djali që e kanë quajtur, Matin.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, Learta sot ka zgjedhur t’a postojë një fotografi që e ka bërë një vit më parë me djalin e që ka vendosur t’a ndajë me ndjekësit një vit më pas./ORAinfo/

Komento: