Learta rregullon shtëpinë e nënës për fundvit bashkë me kunatën, postojnë fotografinë më të veçantë së bashku

18:22 | 12 Dhjetor 2018

Learta Jakupi është nusja e djalit të këngëtares shumë të njohur shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Ajo u bë shumë e njohur për publikun që nga fejesa e saj me djalin e këngëtares dhe më vonë edhe pas martesës madhështore dhe lindjes së djalit, Matinit, përcjell ORAinfo.

Tani Learta është e njohur për publikun dhe jeta e saj zë jo pak hapsira në mediat rozë.

Përveç që është e njohur vetë ajo e ka bërë të njohur edhe familjen e saj, e sidomos kunatën e saj, Necën.

Learta me Necën, sot kanë rregulluar shtëpinë për fundvit, e në fund kanë postouar një fotografi së bashku, e ku duken njëra më e bukur se tjetra./ORAinfo/

Komento: