Learta sot ka ditëlindjen, ja sa vite mbush ajo

11:10 | 15 Dhjetor 2018

Learta Jakupi është një ndër nuset më të përfolura të estradës.

Reja e Shyhrete Behlulit u bë e njohur për publikun për një kohë shumë të shkurtër dhe që nga atëherë ajo vazhdimisht është në qendër të mediave rozë, përcjell ORAinfo.

Learta është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht publikon fotografi dhe video të jetës së saj private dhe profesionale.

Ajo sot ka ditëlindjen dhe mbush 25 vjet, e mbetet në orët në vazhdim të kuptojmë se si do të festojë ajo këtë ditë./ORAinfo/

Komento: