Leonita me plot stil, vesh pallto madhështore të kombinuar me atlete – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonita me plot stil, vesh pallto madhështore të kombinuar me atlete

19:30 | 09 Dhjetor 2018

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil./ORAinfo/

Komento: