Leonora jep lajmin e madh, po bëhet nënë, ja kush është babai i foshnjës

23:34 | 16 Dhjetor 2018

Leonora Jakupi vazhdon të mbetët ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo është larguar përkohësisht nga rrjetet sociale dhe nga çdo paraqitje publike pa dhënë asnjë shpjegim.

U përfol për të se është në një lidhje, doli e pranoi edhe vet Leonora se tashmë e ka gjetur “princin” dhe është e dashuruar.

Por, mbeti me kaq, ajo asnjëherë nuk e njoftoi publikun me të dashurin e saj.

Nuk dihet nëse i dashuri i Leonorës është ai i cili nuk po do të bëhet publik për fansat e këngëtares, apo është vet këngëtarja Jakupi ajo e cila po do ta ruaj sekret.

Dikush nga fansat e Leonorës edhe ka filluar të dyshoj se ajo është martuar fshehurazi dhe tashmë ka ngelur edhe me barrë!

Ani pse po qarkullojnë shumë thashetheme poshtë e lartë, Leonora si zakonisht nuk ua vë veshin.

Ajo po e shijon në maksimum jetën e saj edhe pse pak larg syrit të publikut.

Nuk dihet nëse vërtet Leonora është shtatzëne, por duket se një gjë i ka ndodhur bukuroshes, ngase po shihet shumë rrallë edhe në instagram ku postimi i saj i fundit ishte dy ditë më parë, pikërisht në ditën e 14 dhjetorit kur edhe u formua Ushtria e Kosovës.

E me këtë rast bukuroshja Jakupi kishte uruar fansat e saj për Ushtrinë.

Ani pse Leonora po ka me dhjetra e mijëra fansa, asaj vërtet tanimë i duhet një fëmijë apo jo?

E kush do të mund të ishte babai i atij fëmije? Natyrisht i dashuri i Leonorës të cilin kurrë nuk e bëri publik!

Komento: