Leonora mbushet me dukat për të shkuar në një dasmë familjare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonora mbushet me dukat për të shkuar në një dasmë familjare

11:49 | 08 Gusht 2022

Leonora Jakupi, padyshim që është ikona e muzikës shqiptare.

Ani pse ka kohë të gjatë që nuk ka sjellë këngë të re, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Natyrisht tani pasi që sezoni ka filluar, këngëtarja nga Drenica është e angazhuar në dasma dhe koncerte të ndryshme.

Mbrëmë Leonora ka qenë e ftuar në një dasmë familjare. Nga atje ajo ka sjell disa imazhe ku shfaqet e rregulluar bukur dhe e veshur me shumë stil.

E ajo që bie në sy është që Leonora është mushur me dukat për të shkuar në këtë dasmë familjare. /ORAinfo/

Komento: