Lëvizjet e fundit te Milan:Pioli përjashton yllin e madh nga skuadra – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lëvizjet e fundit te Milan:Pioli përjashton yllin e madh nga skuadra

19:59 | 09 Nëntor 2019

Lajm që i befasoi të gjithë: Franck Kessie u përjashtua nga lista e lojtarëve të thirrur nga Stefano Pioli për ndeshjen e AC Milan kundër Juventas nesër.

Mesfushori është shfaqur vonë në një nga seancat e fundit të stërvitjes në Milano. Një mungesë respekti që nuk u tolerua nga Pioli, aq shumë sa trajneri do të kishte një argument me lojtarin,përcjell ORAinfo.

Ish-menaxheri i Fiorentina dhe Inter vendosi që qëndrimi i Kessie nuk ishte i përshtatshëm për përgatitjen e një sfide delikate si ajo kundër Juventusit të Maurizio Sarri, përveç një mungese të pretenduar të shkëlqimit fizik dhe mendor./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera