Liverpool i bije pishman, ky lojtar mbetet në Anfield – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Liverpool i bije pishman, ky lojtar mbetet në Anfield

19:30 | 09 Nëntor 2019

Dejan Lovren do të mbetet në Liverpool .

Ata ishin të gatshëm të lejonin që aitë largohej këtë verë por asnjë klub nuk ishte i gatshëm të përputhej me tarifën 20 milion £ (26 milion dollarë) që klubi Anfield po kërkonte,përcjell ORAinfo.

Jurgen Klopp nuk do të sanksionojë një largim të janarit pasi përfshirja e vazhdueshme e Reds në Kupën Carabao dhe detyrimet në Kupën e Botës së Klubit, përveç periudhës së ngjeshur festive në Premier League, do të thotë se ata kanë një orar të frikshëm, i cili do të kërkojë një skuadër të plotë ./ORAinfo/

Komento: