Lola del bashkë me kunatën e saj, kanë bërë frizurat e njëjta – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lola del bashkë me kunatën e saj, kanë bërë frizurat e njëjta

09:38 | 02 Janar 2019

Lola dhe Daut Haradunaj janë një ndër çiftet më të përfoluranë media e në publik

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, përcjell ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me kunatën e saj dhe po duken shumë bukur.

Ajo që bie në sy, është stili i njëjtë i flokëve./ORAinfo/

Komento: