Lola është bërë gati me dal, kaq bukur e ka kombinuar pallton me çantë

21:31 | 18 Janar 2019

Lola dhe Daut Haradunaj janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, përcjell ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Sot Lola ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me pallto të gjatë dhe flokë të rregulluara. Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

Komento: