Lola lyhet e rregullon flokët vetë, me këtë pamje i ‘sfidon’ edhe kunatat e saj

21:08 | 19 Dhjetor 2018

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinajt.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani janë prindër të dy fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi e video nga jeta e saj.

E sot, ajo ka postuar disa fotografi ku shihet e rregulluar vetë, por që duket aq bukur dhe me shumë stil./ORAinfo/

Komento: