Lola merr një dhuratë për festat e fundvitit, shikoni reagimin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lola merr një dhuratë për festat e fundvitit, shikoni reagimin e saj

12:50 | 29 Dhjetor 2018

Lola Haradinaj është bashkëshorja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinaj.

Ajo është një femër tepër e bukur dhe atraktive si dhe eleganca nuk i mungon në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar dhuratat që ka marr./ORAinfo/

Komento: