Loredana sapo doli nga frizerja, më të bukur se sonte nuk e keni parë asnjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Loredana sapo doli nga frizerja, më të bukur se sonte nuk e keni parë asnjëherë

20:18 | 20 Dhjetor 2019

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila u bë e njohur edhe si gruaja e Mozzikut.

Ajo po vazhdon të sjellë këngë të cilat po pëlqehen shumë nga publiku, shkruan ORAinfo.

Pak javë më parë, ajo dhe Mozziku i dhanë fund martesës së tyre.

E Lori po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: