Lotina flet për lidhjen e përfolur me djalin e Thaçit, ia mbyll gojën të gjithëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lotina flet për lidhjen e përfolur me djalin e Thaçit, ia mbyll gojën të gjithëve

14:40 | 02 Janar 2019

Lotina Haziri është vajza e politikanit dhe njëkohësisht edhe Kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit.

Ajo është e përfolur shumë në publik e në media sidomos për pamjen e saj, përcjell ORAinfo.

E ajo që u përfol shumë këto ditë ishte një lidhje e mundshme e saj me djalin e Thaçit, Endritin.

E Sot, Lotina duket se nuk ka duruar më dhe në Instastory ka thë se nuk është e dashura e askujt duke e mohuar kështu lidhjen me Endrititn./ORAinfo/

Komento: