Luajti vetëm katër herë për klubin e tij, Gjermania e fton në kombëtare “dështakun” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luajti vetëm katër herë për klubin e tij, Gjermania e fton në kombëtare “dështakun”

23:30 | 08 Nëntor 2019

Mesfushori i Juventusit, Emre Can është thirrur në ndeshjet e ardhshme ndërkombëtare të Gjermanisë, përkundër kohës së tij të kufizuar të lojës me Bianconeri këtë sezon.

25-vjeçari gjerman ka bërë vetëm katër paraqitje për Bianconeri deri më tani këtë sezon, por nuk ka arritur të luajë plot 90 minutap,përcjell ORAinfo.

Thuhet që klubi me bazë në Torino do ta shesë atë në afatin e ardhshëm të transferimit të janarit, me Manchester United dhe Paris Saint Germain të dy të interesuar për të./ORAinfo/

Komento: