Luana me veshje ‘serioze’, me këtë pamje do t’ua marr mendët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luana me veshje ‘serioze’, me këtë pamje do t’ua marr mendët

16:34 | 24 Dhjetor 2018

Luana Vjollca është ndër moderatoret më të përfolura.

Çdo lëvizje e saj kthehet në lajm, bëhet fjalë për Luana Vjollca e cila edhe këtë herë morri vëmendje.

Moderatorja seksi, është tejet aktive në rrjetet sociale ku edhe publikon imazhe nga përditshmëria e saj të cilat në shumicën e rasteve dinë të jenë provokative.

Por, këtë herë biondina e njohur ka lënë anash provokimet duke më e mbuluar se kurrë më parë.

Pavarësisht kësaj, Luana dukej atraktive dhe joshëse në pamje.

Ndryshe, Luana përveç angazhimeve në emisionin ‘Shiko Kush Luan’ ka treguar se shumë shpejt do ta shohim me një projekt të ri muzikor.

Komento: