Lule Mustafa vishet me pallto dhe fustan të shkurtë, befason me pamjen

10:55 | 21 Dhjetor 2018

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil, derisa ishte pjesë e një interiviste televizive. /ORAinfo/

Komento: