Lulja dhe Shkurte Gashi dalin bashnkë, me pamjen e tyre ato kanë ‘shkrirë’ të gjithë

17:17 | 20 Dhjetor 2018

Lulja e motrave Mustafa dhe Shkurte Gashi janë shoqe të mira. Ato shpesh i kemi parë nëpër ndeja të ndryshme se bashku.

Ato edhe mbrëmë kanë qenë se bashku në ndeja të po bëhen për fund vit, përcjell ORAinfo.

Lulja ka publikuar një foto ku shfaqet se bashku me Shkurten. Te rregulluara shumë dhe me fustana të bukur, ato po shkëlqejnë pranë njëra-tjetrës.

Por cila po duket me mirë, shikoni foton dhe gjykoni vet. /ORAinfo/

Komento: