Lulja e Motrave Mustafa bën një hap të madh, kjo është risia në jetën e saj

16:57 | 16 Dhjetor 2018

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka hapur një Snap Chat, që nuk e kishte më herët./ORAinfo/

Komento: