Lumja me minifund e Hashimi me pantolla të gjera, kështu visheshin kur ata ishin te rinj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lumja me minifund e Hashimi me pantolla të gjera, kështu visheshin kur ata ishin te rinj

17:26 | 30 Janar 2019

Hashim Thaçi është presidenti i Kosovës dhe një ndër më të komentuarit nga publiku dhe mediat.

Përveç për aktivitetin e tij politik, Hashimi komentohet shumë edhe për jetën e tij private, përcjell ORAinfo.

Ai është i martuar me Lumnijen dhe kanë një djalë, Endritin.

E para shumë vitesh Lumja dhe Hashimi dukeshin krejt ndryshe nga ata që i shohim sot./ORAinfo/

Komento: