Majk e shëtit me veturë Roanin, reagimi i tij i papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Majk e shëtit me veturë Roanin, reagimi i tij i papritur

16:37 | 02 Janar 2019

Dje reperi I njohur Majk postoi një fotografi me djalin e tij, për të mos iu lënë vend më komenteve nëgative që ka marrë këta muajt e fundit.

Para pak javësh në rrjete sociale Majk dhe nëna e djalit të tij, kanë pasur një ‘përplasje’ , ku reperi akuzoi Majlindën që nuk po e lë ta shohë djalin, përcjell ORAinfo.

Më vonë erdhi edhe reagimi i saj që e mohoi deklaratën e reperit dhe tha se është Majk ai që nuk ka dashur të jetë një baba shembullor.

E këto ditë duket se Majku ka vendosur që të kalojë të gjithë kohën me djalin e tij.

Ai e ka marrë djalin e tij dhe e ka shetitur me veturë, por ajo çka merr vëmendjen është se Roani duket se nuk është I dhënë pas babait të tij./ORAinfo/

Komento: