Majk ia mbyll gojën të gjithëve, nuk do të besoni çfarë dhurate i ka blerë Roanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Majk ia mbyll gojën të gjithëve, nuk do të besoni çfarë dhurate i ka blerë Roanit

17:14 | 01 Janar 2019

Edhe pse u përfol shumë këtë kohën e fundit në lidhje me djalin dhe ish të dashurën e tij Majlinën, Majku sot ka vendosur të bëjë një veprim tejet interesant për Roanin.

Para pak javësh në rrjete sociale Majk dhe nëna e djalit të tij, kanë pasur një ‘përplasje’ , ku reperi akuzoi Majlindën që nuk po e lë ta shohë djalin, përcjell ORAinfo.

Më vonë erdhi edhe reagimi i saj që e mohoi deklaratën e reperit dhe tha se është Majk ai që nuk ka dashur të jetë një baba shembullor.

E sot, Majk duket se ka vendosur t’ia kushtojë tërë kohën, djalit të tij.

Në një fotografi që ka postuar në rrjete sociale, shihet Roani I ulur në një veturë shumë të shtrenjtë./ORAinfo/

Komento: