Majku harron Majlindën dhe djalin, fiksohet pas kësaj ‘bukurosheje’

11:22 | 17 Dhjetor 2018

Ka qenë shumë i përfolur kohëve të fundit.

Majk është emër shumë i suksesshëm në estradën shqiptare.

Majk ashtu si shumë të tjerë është i dhënë shumë pas veturave, e së fundi ai ia ka vënë syrin një ‘bishe’.

Reperi ka postuar në llogarinë e tij në Instagram një fotografi, në të cilën shfaq veturën blu të markës McLaren.

“A duhet ta blej këtë?”, ka pyetur Majk ndjekësit në Instagram, por më vonë ai e fshiu këtë foto.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Majk është “Çikita”, këngë kjo që po pritet mirë në publik.

Komento: