Majlinda del sonte në Stamboll, me veshjen e saj do t’i ‘shkrijë’ të gjithë

22:11 | 10 Dhjetor 2018

Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes së tyre, djali po qëndron me nënën, por që ditëve të fundit patëm një përplasje në rrjetet sociale mes Majlindës e Majkut.

Por, kjo duket se nuk e ka penguar Majlindën që të vazhdojë jetën si më së miri.

Ditëve të fundit Majlinda është duket qëndruar në Stamboll. Ajo sonte është përgatit me dal dhe me stilin e saj do t’i ‘shkrijë’ turqit. /ORAinfo/

Komento: