Majlinda ndër femrat më të bukura shqiptare, kjo foto do t’i ‘çmend’ meshkujt – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Majlinda ndër femrat më të bukura shqiptare, kjo foto do t’i ‘çmend’ meshkujt

20:19 | 09 Qershor 2021

Të pasmet e Majlindës gati të pëlcasin.

Majlinda Zeka edhe pse nuk njihet për anën e saj profesionale, me pozat provokuese gjithmonë kalon në lajm.

Në shumë raste e dëshmon që ajo është një femër e dalluar dhe tejet unike me pozat e saj, shkruan Kosovarja.

Duke eksperimentuar me trupin në mënyra të ndryshme, Majlinda shumë herë e dëshmon që është person i dalluar.

Me një bel të hollë dhe të pasme gjigante, ajo pa dyshim që është ëndrra e çdo mashkulli që e sheh në këtë mënyrë.

Komento: