Majlinda publikon foton më të ëmbël me Roanin, por ky detaj merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Majlinda publikon foton më të ëmbël me Roanin, por ky detaj merr gjithë vëmendjen

13:21 | 02 Janar 2019

Majlinda Zeka është ish e dashura e reperit të njohur Majk.

Ata nga lidhja e tyre e shkurtër kanë një djalë, Roanin, e që tani rritet vetëm me nënën, përcjell ORAinfo.

Majlinda është një nënë tejet e përkushtuar dhe këtë e shohim në postimet e shumta që ajo I bën në rrjetet sociale në të cilat është shumë aktive.

Në këtë fundvit Majlinda ka realizuar disa fotografi me Roanin, e që secila duket më e bukur e më e veçantë se tjetra.

E ajo çka merr gjithë vëmendjen është se ata janë veshur të dy njësoj./ORAinfo/

Komento: