Majlinda ‘vezulluese’ në darkë romantike, vesh fustan të gjatë e bën frizurë

00:00 | 04 Janar 2019

Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes së tyre, djali po qëndron me nënën, por që ditëve të fundit patëm një përplasje në rrjetet sociale mes Majlindës e Majkut.

Por, kjo duket se nuk e ka penguar Majlindën që të vazhdojë jetën si më së miri.

Sonte ajo ka publikuar disa pamje në të cilat shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

Komento: