Majlinda vishet me dimi e dallama, një nuse si kjo që iu lë gojë hapur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Majlinda vishet me dimi e dallama, një nuse si kjo që iu lë gojë hapur

12:24 | 29 Dhjetor 2018

Majlinda Zeka është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Pasi që emri i saj nuk mbet pa u përmendur nga asnjë lajm e portal, që kur hyri në lidhjen me reperin e njohur, Majkun, shkruan Kosovarja.

Bënë fëmijë, u ndanë, secili vazhdoi rrugën e tyre, por shenjat e mediave në jetën e përditshme të Majlinda Zekës, po gjenden kudo.

Sidomos, pas këtij fotosesioni të saj nuk kanë si të mos shkruajnë, pasi u paraqit me veshje nusërie.

Po që goditi edhe kësaj herë me bukurinë e saj përrallore, duke lënë mbrapa kështu çdo nuse.

Komento: