Man Utd ia tregon derën këtij lojtari – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Man Utd ia tregon derën këtij lojtari

18:08 | 14 Janar 2022

Van De Beek, duket se do të ndryshojë ambient.

Sipas Manchester Evening News, Donny van de Beek i është ofruar Newcastle dhe Borussia Dortmund në një afat kalimtar të hapur për biznes,përcjell ORAinfo.

Mesfushori holandez ka luftuar për të provuar vlerën e tij në Manchester United dhe, me kohën e lojës ende të pamjaftueshme, Djajtë e Kuq janë të përgatitur ta lënë atë të largohet nga Old Trafford në huazim përpara afatit të ardhshëm./ORAinfo/

Komento: