Man Utd zbulon trajnerin e ri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Man Utd zbulon trajnerin e ri

00:00 | 17 Janar 2022

Djajtë e Kuq, janë në kërkim të një trajneri të ri.

Manchester United është në kontakt me Mauricio Pochettino në lidhje me rolin menaxherial të klubit, raporton Le Parisien,përcjell ORAinfo.

Ralf Rangnick është aktualisht në krye të përkohshëm të Djajve të Kuq, por një emërim i përhershëm do të duhet të bëhet në verë dhe një ish-trajner i Tottenham në Paris Saint-Germain mbetet një objektiv kryesor./ORAinfo/

Komento: