Manchester United – Leicester, këto janë formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Manchester United – Leicester, këto janë formacionet zyrtare

15:16 | 14 Shtator 2019

Do të zhvillohet ndeshja mes Manchester United dhe Leicester.

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester United dhe Leicester.

Në këtë ndeshje Ole Gunnar Solskjaer vuan mungesën e shumë prej lojtarëve kryesorë për shkak të dëmtimeve.

‘Djajtë e Kuq’ kanë tubuar 5 pikë kundrejt 8 të mysafirëve në katër ndeshjet e para.

Ndeshja nis në orën 16:00, derisa më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare.

Manchester United

Leicester

Komento: